Güz’den Çarpıcı Açıklamalar

Güz'den Çarpıcı Açıklamalar

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, 31 Aralık 2017 tarihinde yapılması planlanan AK Parti 6. Seçimli Olağan Kongresi iptal edilmişti. Adaylığını daha önce açıklayan Avukat Mehmet Emin Güz, açıklamalarda bulundu.

05 Ocak 2018 - 15:22

Erdoğan tarafından iptal edilen kongrenin Ocak ayı içerisinde yapılacağını söyleyen Güz, “Bolu’da çalışmalarımı sürdürüyorum. Eski başkanımız Adil Esen, Ömer Sayın ve Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz gibi isimler ile istişarelerde bulunuyorum. Fikirler alıyorum. Bolu için neler yapılabileceğini konuşuyoruz.” Dedi.

Mehmet Emin Güz, sözlerine şu şekilde devam etti;

“Benimle ilgili söylentiler var. Milletvekilimiz Ali Ercoşkun'un adayı olduğum yönünde bir takım dedikodulara da açıkça cevap vermek isterim. Benim yapmak istediğim şeyler, Ali Ercoşkun Bey'le ilgilidir. O bizim, partimizin diğer milletvekilleri gibi dava arkadaşımız. Onun yapmak istediği şeyler benim ile ilgilidir, benim yapmak istediklerim de onunla ilgilidir. Hepimiz, hepimiz için mücadele ediyoruz. Hiç kimsenin bir uzantısı olmadım, olmayacağım. Ancak dediğim gibi aynı davada yol arkadaşı olmamız, birimizin diğerinin bir adamı olduğu anlamına gelmez. Kimseye sığınarak bir yerlere gelme derdinde olan bir insan değilim. Birçok kişi ile görüştüm bu süreçte. Fikir alışverişleri yaptık. Ne için aday olduğumuzu anlattık.”

Bu haber 105 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ'cü Bolu'da Yakalandı
FETÖ'cü Bolu'da Yakalandı
Narkotik İlçe 2 Gerede'de
Narkotik İlçe 2 Gerede'de