Cittaslow Göynük Milano’da

Cittaslow Göynük Milano'da

Bu yıl dünyada ve İtalya'nın Milano kentinde düzenlenen en büyük turizm fuarlarından biri olan 38. BIT (Borsa Internazionale del Turismo), Uluslararası Turizm Fuarı'nda Göynük bölgesi tanıtıldı.

14 Şubat 2018 - 14:23

Göynük, İtalya'nın Milona kentinde seyahat severlerin, medyanın ve profesyonel turizm görevlilerinin bulunduğu gezi pazarındaki en büyük fuarlardan biri olarak kabul edilen BİT Uluslararası Turizm Fuarı'nda, yemeklerinden kültürel zenginliğine kentin ve ülkenin tanıtımı yapıldı.

Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, "Cittaslow Göynük'ün ülkenin belirli turizm merkezlerinin Kültür ve Turizm Bakanlığı ile koordine ettiği Türkiye standında yer alan tüm katılımcılara tanıtımı yapıldı. Yapılan bir sunum ile Cittaslow Göynük'ü anlatan Film gösterimini yaparak benzersiz yiyecek ve kültür varlıklarını sergileyen belediye kadromuz, ülkemizin turizmine önemli katkı ve desteği için fuarda bize ayrılan standımızda oldukça ilgi çekti. Fuarda bizlerden yardımlarını esirgemeyen, Türkiye Cumhuriyeti Roma Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Ateşesi Zeynep Selvi hanımefendiye teşekkür ediyorum." dedi.

Bu haber 47 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ'cü Bolu'da Yakalandı
FETÖ'cü Bolu'da Yakalandı
Narkotik İlçe 2 Gerede'de
Narkotik İlçe 2 Gerede'de